Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

VMware Carbon Black Enterprise EDR

Нет в наличии
Артикул: 42150
1 грн
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Самовывоз:

 • По адресу: м. Киев, Ярославский проулок 7/9, офис 4, после подтверждения менеджером.

Доставка «Новой Почтой» по Украине:

 • Бесплатная доставка от 3000 грн.
 • Легке поверення.

Доставка «Укрпочтой» по Украине:

 • Бесплатная доставка от 3000 грн.

Подробней о доставке

 

 

 • Картой при получении
 • Наличными при получении
 • Оплата по реквизитам
 • Безналичный расчет
 • Оплата частями
 • Кредит
 • Оплата криптовалютой (Whitepay)

На все товары в нашем магазине предоставляется гарантия от 2 недель до 99 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара. На все товары выдается гарантийный талон от производителя или гарантийный талон от нашего магазина.

Обмен/возврат товара надлежащего качества в течение 14 дней.

Хотите уточнить детали, что-то изменить или ищете конфигурацию?

Эксперты помогут подобрать идеальный ПК для ваших нужд и бюджета!

Свяжитесь с нами в Telegram

VMware Carbon Black Enterprise EDR

Просунуте рішення для пошуку загроз та реагування на інциденти, яке дає командам служби безпеки (SOC) та групам реагування на інциденти (IR) доступ до нефільтрованих даних про активи мережі підприємства та найменші зміни у їх поведінці. Поряд з ефективною візуалізацією Enterprise EDR надає групам безпеки та ІТ-відділам можливість у режимі реального часу реагувати на просунуті атаки та моментально проводити необхідне виправлення та відновлення. 14 днів демо-доступу для тестування.

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

 • Повноцінна платформа захисту кінцевих точок. Рішення Enterprise EDR володіє розширеним функціоналом пошуку загроз та реагування на інциденти з того ж єдиного агента та консолі управління, що й NGAV, EDR. Це дозволяє спеціалістам поєднувати кілька точкових продуктів безпеки на єдиній платформі.
 • Ведення безперервного та централізованого запису. Централізований доступ до безперервного збору даних з кінцевих точок дозволяє фахівцям з безпеки в режимі реального часу успішно відслідковувати загрози та проводити докладні розслідування після виявлення порушень.
 • Візуалізація ланцюжка атак та пошук. Enterprise EDR забезпечує інтуїтивно зрозумілу візуалізацію ланцюга атак, що гарантує швидке та легке визначення першопричини порушення. Аналітики можуть оперативно перемикатися між стадіями шкідливих атак, усвідомлюючи тактику поведінки зловмисника. Це не тільки допомагає моментально усувати прогалини в безпеці, але й дає можливість уникнути повторення атак у майбутньому.
 • Live Response для дистанційного виправлення. За допомогою Live Response групи реагування на інциденти можуть створювати безпечне з'єднання із зараженими хостами, щоб дистанційно вилучати з них дані або надсилати туди файли, завершувати процеси, робити дампи пам'яті та швидко виправляти помилки.
 • Автоматизація за допомогою інтеграцій та OpenAPI. VMware Carbon Black має надійну партнерську екосистему з доступною платформою, що дозволяє групам безпеки легко інтегрувати такі продукти, як Enterprise EDR у свій існуючий стек безпеки.

 

"

ВИБИРАЙТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТЕСТ-ДРАЙВУ

Next-Generation Antivirus

Інноваційне рішення в галузі запобігання сучасним просунутим кібератакам. Антивірус наступного покоління (NGAV) використовує модель машинного навчання та систему аналізу поведінки активності кінцевих точок для виявлення загроз, щоб зупинити всі типи атак до того, як вони досягнуть критичних систем. Отримайте 14 днів демо-доступу!

 

Endpoint Detection & Response (EDR)

Рішення виявлення нетипових атак. Реагування на інциденти забезпечує безперервну видимість в автономних, закритих та відключених середовищах з використанням інформації про загрози та засоби виявлення. Отримайте 14 днів демо-доступу!

 

Забезпечте безпеку робочих станцій корпоративної інфраструктури за допомогою VMware Carbon Black Enterprise EDR.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх