Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Forcepoint Email Security

Нет в наличии
Артикул: 41940
1 грн
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Самовывоз:

 • По адресу: м. Киев, Ярославский проулок 7/9, офис 4, после подтверждения менеджером.

Доставка «Новой Почтой» по Украине:

 • Бесплатная доставка от 3000 грн.
 • Легке поверення.

Доставка «Укрпочтой» по Украине:

 • Бесплатная доставка от 3000 грн.

Подробней о доставке

 

 

 • Картой при получении
 • Наличными при получении
 • Оплата по реквизитам
 • Безналичный расчет
 • Оплата частями
 • Кредит
 • Оплата криптовалютой (Whitepay)

На все товары в нашем магазине предоставляется гарантия от 2 недель до 99 месяцев в зависимости от сервисной политики производителя. Срок гарантии указан в описании каждого товара. На все товары выдается гарантийный талон от производителя или гарантийный талон от нашего магазина.

Обмен/возврат товара надлежащего качества в течение 14 дней.

Хотите уточнить детали, что-то изменить или ищете конфигурацию?

Эксперты помогут подобрать идеальный ПК для ваших нужд и бюджета!

Свяжитесь с нами в Telegram

Forcepoint Email Security - безпека електронної пошти локально та у хмарі.

Forcepoint надає поштову відповідність та кінцеву безпеку за підтримки технології Websense ThreatSeeker, що забезпечує превентивний захист від веб загроз, закриваючи прогалини безпеки, що залишаються при встановлених антивірусних рішеннях та міжмережевих екранах.

На відміну від традиційних технологій ThreatSeeker виявляє загрози в Інтернеті до того, як користувачі піддадуться ризику, надаючи захист до випуску латок та антивірусних сигнатур.

Forcepoint Hosted Email Security - блокування внутрішніх та зовнішніх поштових загроз з Інтернету

 • Захист електронної пошти від загроз, у тому числі фішинг атак, до потрапляння їх до корпоративної мережі.
 • Скорочення адміністративних накладок.
 • Низька вартість продукту.

Forcepoint Email Security - здійснення фільтрації вмісту електронної пошти для захисту та блокування від внутрішніх та зовнішніх загроз на шлюзі мережі

 • Захист проти змішаних загроз, включаючи phishing.
 • Налаштована політика контролю та звітності.
 • Захист конфіденційних даних всередині електронної пошти з вкладеннями.

Forcepoint Hybrid Email Security – підвищує ефективність та захист з Forcepoint Hosted Email Security у поєднанні з Forcepoint Email Security

Електронна пошта постійно стає мішенню для спаму, фішингових атак та інших загроз. Forcepoint Email Security виконує всю важку роботу за користувача, забезпечуючи безпеку та захист від шкідливих програм та загроз, фішингу. Це рішення є незамінним для створення безпечної мережі.

Щоб користувачі не «клюнули» на фішингового листа, необхідно пам'ятати про багаторівневий захист від фішингу. Часто застосовується комбінація phishing та експлойтів. При цьому електронна пошта служить засобом доставки коду, який експлуатує вразливість для інфікування системи. Антифішингове навчання є фактично «підстрахуванням» від неправильних дій надто довірливих співробітників. У Forcepoint Email Security ви можете налаштувати автоматичне інформування співробітників про спроби phishing attack.

Ключові можливості Forcepoint Email Security:

 1. Ідентифікувати загрози. Використовуйте глибоку перевірку вмісту, щоб знизити загрозу передових шкідливих програм та програм-вимагачів.
 2. Блокувати крадіжку даних. Використовуйте контекстно-залежну DLP для виявлення витоку даних за допомогою оптичного розпізнавання символів (OCR) у прикріплених зображеннях.
 3. Увімкнути потужне шифрування. Шифруйте конфіденційні повідомлення електронної пошти та підвищуйте безпеку мобільних пристроїв за допомогою детальних елементів керування.
 4. Захистити дані по всіх можливих каналах крадіжки. Інтегрований захист даних для захисту даних по всіх каналах крадіжки.
 5. Навчати користувачів. Автоматично інформуйте співробітників про спроби фішингу та допомагайте їм зрозуміти передові методи роботи з електронною поштою.
 6. Визначати поведінку з високим ризиком. Візуалізуйте ризики для кількох подій, щоб швидше виявляти потенційні зовнішні чи внутрішні загрози.
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх