Про бренд ЕТЕ

Сьогодні комп'ютери виробництва України від бренду ETE користуються великим попитом. Це обумовлено не лише високою якістю техніки, але і сервісом, який надається кожному клієнту.

Комп'ютери ETE
В інтернет-магазині ETE.ua представлений оновлений модельний ряд сучасних персональних комп'ютерів. Вони можуть використовуватися в різних сферах діяльності. Є техніка для корпоративного сегмента, офісні українські комп'ютери ми постачаємо бізнес-центрам, бухгалтеріям великих виробників, студіям, банкам та іншим громадським установам.

Для шкіл, ВНЗів, представників малого і середнього бізнесу, а також приватних клієнтів у нас є комп'ютери з розширеними технічними можливостями на базі нових процесорів Intel і AMD. Геймерам і любителям сучасних комп'ютерних ігор ми надамо справжні ігрові станції з великим обсягом оперативної пам'яті, потужною відеокартою і швидким процесором.

Чому нам варто довіритися
Ми - перевірений часом і клієнтами виробник комп'ютерної техніки.

Серед основних причин, чому тисячі замовників з усієї України замовляють товари у нас, виділяють:

Універсальність сервісу. Ми беремо до роботи як великі проекти щодо закупівлі десятків комп'ютерів, так і виконуємо окремі замовлення на збірку ПК.

Широкий штат співробітників. У нас працюють багато кваліфікованих спеціалістів у сфері комп'ютерної індустрії. Перед покупкою конкретного товару ви можете узгодити все, що стосується комплектації вибраної техніки.

Насамперед результат. Ми обговорюємо замовлення з клієнтом. Для замовників у нас діє гнучка система знижок і передбачено дисконтний клуб, в який вступають автоматично після здійснення однієї покупки на нашому сервісі.

Різноманітність форм оплати і доставки товару. Оплатити замовлений товар можна готівкою та безготівковою оплатою. Доставка товару в нас здійснюється по всій території України, включаючи доставку по Києву.

У нас збірка та продаж комп'ютерів тісно переплітаються. У разі відсутності на складі деяких комплектуючих, ми вчасно знайдемо достойну альтернативу, яка обов'язково вас задовольнить. Ми готові надати персональний сервіс клієнтам і розробити взаємовигідну концепцію для тривалого співробітництва.

Комп'ютери ETE зі складу - справжній ТОП продажів не лише в Києві, а й в Україні. Наша техніка - це гармонійне поєднання швидкості, надійності, якості та унікального дизайну. Всі пристрої, які представлені на нашому сайті, відповідають світовим стандартам якості, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів.

Наші комп'ютери здатні вирішити будь-які завдання, навіть від найвибагливіших користувачів. Враховуючи привабливу ціну техніки, вона стає справжньою знахідкою для кожного покупця.

Крім роздрібних продажів, у нас можна придбати комп'ютери оптом. Це вигідне капіталовкладення для представників малого і середнього бізнесу. Якісні технологічні рішення допоможуть реалізувати заплановану роботу за короткий проміжок часу.

В інтернет-магазині ETE.ua здійснюються оптові продажі комп'ютерів, які відповідають високим вимогам. Ми зібрали техніку, яка вже з перших хвилин використання доведе вам свою перевагу над конкурентами!